Bus do Niemiec Chrzanów.

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą przewozową, świadczącą transport pasażerów z Polski do Niemiec. Nasze busy to górnej klasy nowoczesne samochody, zapewniające komfort podróżowania również bezpieczeństwo. Przewozy wykonywane są przez wykwalifikowanych szoferów z dużym doświadczeniem. Przekonujemy, że jazdę, jaką przejdziesz z Euroline, będzie nie tylko szybka, ale stanowi czystą przyjemność. Apelujemy do przybliżenia się z naszą ofertą.

Flota nowoczesnych samochodów do Niemiec.
Komfort i bezpieczeństwo – to najistotniejsze czynniki jeżdżenia. Toteż zadbaliśmy o to, żeby flota składała się wyłącznie z ultranowoczesnych samochodów prestiżowej marki. Nasze busy to obficie wyposażone mercedesy sprinter, dobrane do celowości 8 podróżnych. Fotele zapewniają wystarczającą przestronność. Ponadto są regulowane, dlatego można swobodnie ustawić je w odpowiedniej pozycji.

Busy do Niemiec Chrzanów.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą przewozową, świadczącą transport osób z Polski do Niemiec. Nasze busy to wysokiej klasy nowoczesne pojazdy, przynoszące komfort podróżowania także bezpieczeństwo. Przewozy przeprowadzane są przez wykwalifikowanych szoferów z zasobnym doświadczeniem. Ręczymy, że drogę, jaką odbędziesz z Euroline, będzie nie tylko pośpieszna, ale stanowi czystą przyjemność. Sugerujemy do przybliżenia się z naszą propozycją.

Flota nowoczesnych samochodów do Niemiec.
Wygoda i bezpieczeństwo – to najważniejsze elementy jeżdżenia. Zatem zadbaliśmy o to, żeby flota składała się zupełnie z ultranowoczesnych busów doskonałej marki. Nasze busy to dostatnio wyposażone mercedesy sprinter, dopasowane do potrzeb 8 podróżnych. Fotele gwarantują zadowalającą powierzchnię. Ponadto są regulowane, dlatego można swobodnie ustawić je w odpowiedniej pozycji.

Przewozy osób z Chrzanów do Niemiec.

Ponadto busy zostały zaopatrzone w klimatyzację, umożliwiającą przyjemne warunki zarówno w upalne dni, jak i zimną porą. Podróż przebiegnie przyjemniej dzięki zamontowanym w busach telewizorom oraz dostępowi do internetu. Możesz więc spędzić ten czas na rozrywkach, np. oglądać film czy przeglądać ulubione witryny internetowe.

Wykwalifikowani kierowcy Polska – Niemcy
Ultranowoczesne busy do Niemiec to jednak nie wszystko. Gdy skorzystasz z naszej oferty, zapewniamy, że każdy samochód kierowany będzie przez wykwalifikowanych i kompetentnych zawodowców. Podczas wyjazdów z pasażerami prowadzi dwóch kierowców, aby zagwarantować im duże bezpieczeństwo, również szybki dojazd do celu. Ponadto pracownicy Euroline regularnie służą pomocą naszym pasażerom i chętnie odpowiedzą na zapytania, dotyczące usług transportowych.

Przejazdy pasażerskie.

Dostosujemy termin odjazdu do Ciebie!
Gigantyczny atut przedstawianej oferty to wpasowanie terminu przejazdu do życzeń podróżnego. Nasze przewozy do Niemiec z Polski staramy się zaplanować tak, aby w pełni satysfakcjonowały potrzebom Klientów. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami, wskażesz, kiedy potrzebujesz transportu także to, czy podróżujesz sam, czy w grupie, a my zajmiemy się resztą.

Menu
Call Now ButtonZadzwoń teraz