Busy Lubuskie

Alternatywą dla komunikacji lotniczej, autobusowej czy kolejowej są nasze busy do Belgii, Niemiec i Holandii. Jeśli szukasz szybkich i tanich połączeń, do któregokolwiek z tych państwa z województwa lubuskiego, skorzystaj z naszej atrakcyjnej oferty. Przewozy odbywają się na codziennie, a oto przykładowe miejscowości, z których zabieramy pasażerów: Babimost, Gubin, Kostrzyn nad Odrą, Rzepin, Skwierzyna, Słubice, Sulechów, Świebodzin, Trzciel, Wschowa, Zielona Góra, Żagań, Żary.

Lubuskie - busy do Belgii

Wybierz się busem do Holandii

Z województwa lubuskiego do Holandii prowadzą różne trasy. Wybierając nasze busy, możesz liczyć na to, że dotrzesz tam w komfortowych warunkach i bezpiecznie. Jeśli chciałbyś odwiedzić znajomych na terenie Niderlandów, dostałeś tam pracę lub masz ochotę na wycieczkę do Amsterdamu, Rotterdamu, Hagi lub innego miasta, skontaktuj się z nami! Zapewnimy Ci transport w atrakcyjnej cenie! Wystartujemy sprzed Twoich drzwi w każde miejsce, które Cię interesuje. Nie będziesz musiał martwić się o to, jak sobie poradzić pod kątem logistycznym za granicą!

Bezpieczna podróż busem do Niemiec

Mogą Ci ją zagwarantować nasi wykwalifikowani kierowcy. To specjaliści, którzy przejechali już wiele tysięcy kilometrów w swojej pracy i bez problemu poradzą sobie z każdym problemem technicznym na trasie. Z sąsiadującego z Niemcami województwa lubuskiego dojedziesz do takich miast jak np.: Berlin, Frankfurt, Dortmund, Brema. Oferujemy transport wygodnymi busami również w inne regiony Niemiec. Zamów bilet i powiedz nam, skąd mamy Cię odebrać. Przekonaj się, że podróżowanie w ten sposób jest opłacalne!

Tania podróż do Belgii

Wśród miast w Belgii, do których dotrzesz naszymi busami, są m.in. Gandawa, Bruksela, Antwerpia, Brugia. Zapewniamy Ci dojazd „door to door”, czyli wsiadasz i wysiadasz w dogodnym dla siebie miejscu. Możesz zabrać ze sobą bagaż podróżny do 50 kg oraz podręczny – do 10 kg. Jego koszt masz już wliczony w bilet. Taka opcja transportu jest dla Ciebie komfortowym rozwiązaniem. Nie musisz nikogo prosić o pożyczenie samochodu lub zawiezienie, nie tracisz pieniędzy na paliwo i nie spędzasz wielu godzin za kółkiem.

Lubuskie - busy do Niemiec
Menu
Call Now ButtonZadzwoń teraz