Busy Małopolskie

Jeśli szukasz tanich połączeń zagranicznych, to nasze busy do Holandii, Niemiec i Belgii są ofertą nie do odrzucenia! Każdego dnia z województwa małopolskiego startują do tych państw nowocześnie wyposażone pojazdy, którymi podróż mija szybko i komfortowo. Obsługujemy w tym zakresie m.in. takie miasta jak: Bochnia, Brzesko, Dąbrowa Tarnowska, Dobczyce, Kalwaria Zebrzydowska, Kraków, Nowy Targ, Oświęcim, Sułkowice, Tarnów, Tuchów, Wadowice, Wieliczka.

W momencie rezerwowania biletu skontaktuj się z nami i powiedz, z jakiego adresu Cię odebrać.

Małopolskie - busy do BelgiiBezpieczne przewozy busem do Niemiec

Proponowane przez nas busy do Niemiec, podobnie jak do innych państwa, kursują codziennie. Wielką wagę przywiązujemy do bezpieczeństwa i dlatego wsiadając do któregokolwiek z naszych pojazdów, masz pewność, że jedziesz sprawnym technicznie pojazdem z kierowcami z praktyką na trasach międzynarodowych. A zawieźć Cię mogą m.in. do Berlina, Dortmundu, Düsseldorfu, Hamburga, Monachium, Kolonii czy Frankfurtu nad Menem. Dowiedz się więcej na temat tras, którymi jeździmy, wybierz miejsce docelowe i zarezerwuj bilet!

Z Małopolski do Belgii

Proponowane przez nas przewozy „door to door” to wygodna opcja zarówno dla tych, którzy jadą do Belgii na wycieczkę, zobaczyć się z bliskimi lub znajomymi, jak również osób, które tam podjęły pracę. Podstawiane busy dowiozą Cię bezpiecznie m.in. do Brugii, Brukseli, Antwerpii, Gandawy lub w inne miejsce, jakie będziesz chciał. Dzięki temu, że kursujemy regularnie, bez problemu dopasujesz sobie również termin powrotu. A jeśli zechcesz dostarczyć jakąś przesyłkę za granicę, również możesz na nas polegać.

Małopolskie - busy do Niemiec

Zarezerwuj busa do Holandii

Przekonaj się, że ta czynność zajmie Ci tylko chwilę! W cenie biletu masz również bagaż. Możesz więc spokojnie wybrać się zarówno na wycieczkę busem do Holandii, jak i w odwiedziny czy do pracy. Sprawdź połączenia do Amsterdamu, Rotterdamu, Hagi lub innych miast. Przekonaj się, że możesz wygodnie podróżować w każde miejsce, które sobie wybierzesz na mapie Niderlandów. Dzięki opcji „z adresu pod adres” unikniesz konieczności korzystania z dodatkowych środków transportu. Zaoszczędzisz w ten sposób czas i pieniądze!

Menu
Call Now ButtonZadzwoń teraz