Busy Mazowieckie

Potrzebujesz transportu zagranicę? Nasz busy do Holandii, Niemiec i Belgii są do Twojej dyspozycji! W województwie mazowieckim możemy Cię zabrać m.in. z takich miejscowości jak: Błonie, Garwolin, Góra Kalwaria, Grodzisk Mazowiecki, Grójec, Łomianki, Mińsk Mazowiecki, Mogielnica, Otwock, Ożarów Mazowiecki, Piaseczno, Pruszków, Radom, Różan, Sochaczew, Sulejówek, Warka, Warszawa, Wołomin, Wyszków, Zielonka, Żuromin, Żyrardów.

Czekają na Ciebie nowocześnie wyposażone busy, którymi podróżujesz w komfortowych warunkach. Klimatyzacja, nawigacja, rozkładane fotele to część udogodnień, jakie w nich znajdziesz.

 

Mazowieckie - busy do BelgiiBusem do Belgii – tanio i szybko

Jeśli nie masz czym się wybrać do Belgii, skorzystaj z naszego busa! Pasażerom zapewniamy przewozy w systemie „z adresu pod adres”, czyli podjedziemy w każde miejsce, które nam wskażesz. Organizujemy transport m.in. do Brukseli, Gandawy, Antwerpii i Brugii. Zabierając Cię w podróż, zagwarantujemy wszystkie standardy bezpieczeństwa. Nasza flota to regularnie kontrolowane pojazdy, którymi kierują wykwalifikowani kierowcy. Doskonale znają także wszystkie trasy i poradzą sobie z ewentualnymi trudnościami technicznymi na drodze. Sprawdź osobiście naszą propozycję!

 

Tanie połączenia busem do Niemiec

Regularnie jeździmy do północnej i centralnej części zachodnich sąsiadów. Nasze busy do Niemiec zawiozą Cię m.in. do Berlina, Hamburga, Monachium, Kolonii, Frankfurtu nad Menem czy Essen. Jeśli chciałbyś dotrzeć do tych lub innych miast znajdujących się na terenie naszych zachodnich sąsiadów, skontaktuj się z nami! Z usług, które oferujemy, korzystają zarówno osoby pracujące tam, jak i odwiedzające rodzinę lub znajomych. Za naszym pośrednictwem możesz także zorganizować kilkuosobową wycieczkę. Przekonaj się sam, że podróż busem do Niemiec z naszą firmą przebiega zawsze zgodnie z planem!

 
 

Mazowieckie - busy do NiemiecSkorzystaj z busa do Holandii

Jedna z tras, którą pokonujemy każdego dnia, prowadzi do Holandii. Busy dowożą pasażerów m.in. do Eindhoven, Rotterdamu, Hagi, Amsterdamu czy Arnchem. Rezerwując bilet, masz pewność, że czeka Cię wyjazd w wygodnych warunkach, a połączenie „door to door” to oszczędność Twojego czasu. Gwarantujemy także korzystne ceny za przewozy, w które wliczone są: bagaż podróżny (2 torby po 25 kg) oraz jedna do 10 kilogramów. Brak samochodu lub prawa jazdy nie musi Cię ograniczyć w zwiedzaniu Holandii, pracowaniu czy odwiedzaniu mieszkających tam członków rodziny lub znajomych!

Menu
Call Now ButtonZadzwoń teraz