Busy Wielkopolskie

Wybierając nasze busy do Niemiec, Belgii czy Holandii masz pewność, że bez przesiadek dotrzesz do każdego z tych państw. Skąd możemy Cię do nich zabrać? W Wielkopolsce odbieramy pasażerów m.in. z takich miast jak: Borek Wielkopolski, Buk, Gniezno, Gostyń, Grodzisk Wielkopolski, Jarocin, Kalisz, Koło, Konin, Nowy Tomyśl, Oborniki, Opalenica, Ostrów Wielkopolski, Poznań, Rawicz, Stęszew, Śrem, Wronki, Wolsztyn, Września.

Wybierz tylko konkretny kierunek, zarezerwuj bilet i podaj adres, pod którym będziesz czekać.

 

Wielkopolskie - busy do Belgii

Busem z Wielkopolski do Holandii

Jeśli nie masz czym podróżować lub nie chcesz sam porywać się na wielogodzinną podróż, to skorzystaj z naszych usług. Nowocześnie wyposażone busy do Holandii kursują codziennie, więc bez problemu dopasujesz termin wyjazdu czy powrotu. Jeśli chcesz do tego kraju nadać jakąś przesyłkę, to również możemy ją dostarczyć. Nasze trasy obejmują m.in. takie miasta jak Haga, Rotterdam, Amsterdam, Arnhem i wiele innych. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat wyjazdów do Niderlandów, napisz maila lub zadzwoń do nas!

 

Komfortowy transport do Niemiec

Podróżując naszymi busami do Niemiec, masz zagwarantowane wygodne warunki – klimatyzację, komfortowe fotele oraz miłą obsługę i doświadczonych kierowców. Świadczymy przewozy pasażerskie „door to door”, co oznacza, że zarówno zabierzemy Cię z miejsca, które nam wskażesz, jak i zawieziemy Cię tam, gdzie będziesz chciał. Obsługujemy m.in. trasy prowadzące do Frankfurtu nad Menem, Essen, Dortmundu i Berlina. Jeśli będziesz szukał taniego transportu do pracy, jadąc w odwiedziny lub w celach turystycznych, nasze usługi zdecydowanie się opłacają!

 
 

Wielkopolskie - busy do Niemiec

Jak dotrzeć busem do Belgii?

Wystarczy, że skontaktujesz się z nami i powiesz, jaka miejscowość na terenie Belgii Cię interesuje. Zapewniamy połączenia do północnej części tego kraju – m.in.: do Brukseli, Antwerpii, Liege, Gandawy i Brugii. Kupując bilet, od razu ustalasz punkt odbioru oraz docelowy. Podróż jednym z naszych busów minie Ci szybko i wygodnie. Zawodowi kierowcy zadbają o to, abyś bezpiecznie dotarł do miejsca przeznaczenia. Możesz ze sobą zabrać bagaż podróżny do 50 kg oraz podręczny nieprzekraczający 10 kg. Do zobaczenia na trasie!

Menu
Call Now ButtonZadzwoń teraz